FAQ Zoeken Gebruikerslijst Gebruikersgroepen Profiel Log in om je privéberichten te bekijken Registreren Inloggen

Opdrachten - spel 2
Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
 
Nieuw onderwerp plaatsen   Reageren    Wie is de mol Online -> Voorgaande spelen
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
Coldplay
Site Admin


Geregistreerd op: 30 Okt 2007
Berichten: 1401
Woonplaats: Ardooie

BerichtGeplaatst: 22-03-2008 23:12:55    Onderwerp: Reageren met citaat

Verborgen Hints

- Het allereerste tekstje dat ik zei in het begin van het spel aan het Atomium. Iedere eerste letter van een zin gaf de naam van de mol

Allen van harte welkom in Wie is de mol spel 2. Niemand weet wie de mol is, behalve ik en de mol zelf. U gaat opzoek naar de mol de komende weken. Samenwerken is hierbij heel belangrijk, ook individuele opdrachten zullen u te wachten staan. Cultuur zal ook van de partij zijn doordat we het spel spelen in een ander land, waar we een ander cultuur zullen leren kennen. Heel veel succes toegewenst in de komende weken. Kandidaten, we starten met de eerste opdracht hier in Brussel. Atomium, waar we ons nu onder bevinden, is het terrein van de eerste opdracht.

ANUSCHKA



- De mol stond in het logo als enige meisje tussen de jongens.


- Cryptogrammen

Met de eerste letters van elk woord kon je Anuschka vormen

1. Kaaiman
2. Stikken
3. Nagels
4. Uitje
5. Asbak
6. Halfzuster
7. April
8. Chrashen

Zo zie je maar, je kon al van dag 1 weten wie de mol was. Ik zal dit niet in ieder spel doen, of toch niet meer zo.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht E-mail versturen Website bekijken
Coldplay
Site Admin


Geregistreerd op: 30 Okt 2007
Berichten: 1401
Woonplaats: Ardooie

BerichtGeplaatst: 22-03-2008 23:31:57    Onderwerp: Reageren met citaat

Sabotage van de mol

Opdracht 1 :

Geen sabotage van de mol.


Opdracht 2 :

Geen enkel filmpje goed geraden


Opdracht 3 :

Stadsproef niet meegespeeld


Opdracht 4 :

Bij memory als eerste een prijs weten te pakken en dan nog een vraag aan de mol (haar zelf)


Opdracht 5 :

Bij de zinopdracht heeft ze haar woorden niet doorgepost.


Opdracht 6 :

Groepjesopdracht kreeg ze vrijspel van Lieze. Ze had geen enkel juist. Daarmee had ze veel geld uit de pot gehouden.


Opdracht 7 :

Heeft geen enkele film of link geraden


Opdracht 8 :

Bij de wonderenopdracht kiest ze het hoogste cijfer zodat er meer geld uit de pot kan gaan. € 750 gaat er uit de pot door haar.


Opdracht 9 :

8 Sleutels nam ze, zodanig ze veel kon doen, zoals een hint van de mol te krijgen en 2 jokers. Ze haalt er 2 extra sleutels uit zodanig ze meer geld uit pot kon krijgen. Zij haalt € 2500 uit de pot.


Opdracht 10 :

Bij the weakest link heeft ze geen BANK geroepen.

Opdracht 11 :

Heeft niks geboden, zodanig ze minder verdacht werd en zodanig dat Julie er niet terug zou inkomen en er dan geen week langer geld kon verdient worden.


Opdracht 12 :

Weet 2 cryptogrammen te ontmaskeren en goed, maar ze zet ze alle twee naasr hetzelfde cijfertje.


Opdracht 13 :

Het geheugenopdracht kon ze vooral gebruikamen maken door de fout van Charlotte.


Opdracht 14 :

At een niet alledaagse voorkomende pizza, zodanig die moeilijker te onthuden was, wat toch nog goed bleek te gaan. En wist niet te veel op de pizza hot'n spicy te leggen.


Opdracht 15 :

Finaleopdracht, wist geen enkele foto meer en geen enkel woord niet meer, toch wist ze voor wat die foto's en woorden dienden. De link kon zo ook ni leggen, terwijl ze het wist.


Dit waren de sabotages van de mol zelf.
Ze heeft haar werk fantastisch gedaan. Dank u wel, molleke.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht E-mail versturen Website bekijken
Berichten van afgelopen:   
Nieuw onderwerp plaatsen   Reageren    Wie is de mol Online -> Voorgaande spelen Tijden zijn in GMT + 2 uur
Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Pagina 28 van 28

 
Ga naar:  
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum
Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum
Je mag niet stemmen in polls in dit subforum


Wilt u geen reclame op dit forum en genieten van extra voordelen? Klik dan vlug hier voor meer informatie!
 

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Template xabbGreen für phpBB Foren - created by phpbb styles
immo op Realo
Maak snel, eenvoudig en gratis uw eigen forum: Gratis Forum